Open inloop

Iedere dinsdag heeft ZB45 Makerspace Amsterdam een open inloop van 12:00 tot 21:30.

Ben je geïnteresseerd in de makerspace en wil je eens komen kijken?

Kom dan op dinsdag om 14:00 uur of om 19:00 uur langs voor onze gratis rondleiding.

Meer informatie over het lidmaatschap en het gebruik van machines op andere dagen van de week vindt je bij 'Over ons'.

Om goed voorbereid naar een open inloop te komen om dan gebruik te maken van machines kijk dan eerst naar de volgende links:

Date: 
Tuesday, April 10, 2018 - 12:00 to 21:30
Tuesday, April 17, 2018 - 12:00 to 21:30
Tuesday, April 24, 2018 - 12:00 to 21:30
Tuesday, May 1, 2018 - 12:00 to 21:30
Tuesday, May 8, 2018 - 12:00 to 21:30
Tuesday, May 15, 2018 - 12:00 to 21:30
Tuesday, May 22, 2018 - 12:00 to 21:30
Tuesday, May 29, 2018 - 12:00 to 21:30
Tuesday, June 5, 2018 - 12:00 to 21:30
Tuesday, June 12, 2018 - 12:00 to 21:30